Březen 2009

Nepolíbená? Smutná? Čím dál tím víc zmatená..

29. března 2009 v 16:37 | Slečna barevná |  Den po dni
Včera jsem se zmiňovala o jistém panu x. se kterým jsem měla jít dneska ven. Ano byla jsem s ním. A ano, je půl 5 odpoledne a já sedím UŽ doma.
Hnusný den dneska:
Možná je to tím posunem času, chce se mi strašně spát. Ráno jsem se vzbudila a venku pršelo. A pršelo i v dobu kdy jsem se s ním měla sejít. Schůzku sice neodvolal, ale i tak jsem stála tušila něco zvláštního. Kvůli nepřízni počasí jsme zalezli do mnou velmi oblíbené pizzerie. Dali jsem si míchaný nápoj a dvě hodiny tam seděli a dívali se jak venku prší. Povídali jsem si tak různě o škole, o tom co bude v létě a spoustě věcí, ale přicházeli občas i tiché chvilky. Pak mu volala údajně MAMKA, aby přijel brzo domů. No a po chvilce jsme se tedy zvedli a šli ven, kde stále padal déšť. Přecházíme takhle přes přechod a on vidí autobus, který jede do jeho města. A tak aniž bych tušila, že hned jakmile výjdeme nastane takovéhle ukončení naší schůzky. Prostě jen řekl: děkuju za moc krásné odpoledne s tebou. Musím jít nebo mi to ujede.

A co bude dál?

28. března 2009 v 20:05 | Slečna barevná |  Den po dni
Zdravím všechny. Jistě jste si povšimli nového designu,který zde před nedávnem byl přidán.
A jak to semnou vypadá? Vím,že sem už slibovala jak se ozvu, ale znáte to pubertální časy, bádání nad vším nepoznaným, spousta aktivit mimodomov, kupa učení.. Zkrátka nedostatek času na pár řádků? Nebo snad lenost? Neměla bych se vymlouvat jen na málo času.
Mám se stále stejně, někdy lépe někdy hůř. Posunula jsem se o stupínek dál a to v tom,že jsem přestala se svou zamilovaností do nejlepšího kamaráda a našla jsem někoho jiného kdo by tak říkajíc stál za hřích. Dnes jsem s ním měla jít ven, ale nakonec jsme to odložili na zítřek. Mám mírnou trému z toho jak to vypadá když jste s někým poprvé sami venku. Jak to vlastně vidí, jestli mě bere jenom jako kamarádku nebo snad něco víc? to je otázka... Na kterou zatím neznám odpověď...

už mi není jenom 15 let...

13. března 2009 v 6:37 | Slečna barevná |  Den po dni
zdravím všechny.. Dnes pátek 13. uplynulo přesně 16 let co jsem se jedné paní narodila:)
V předchozích letech jsem měla tendenci psát jak jsem za ten rok nic nedokázala a jsem abosolutně nepotřebná.. A víte co? už od včerejška mám dobrou náladu a dnešek si chci užít..
Ikdyž jsem měla slíbené, že dnešek bude nejhezčí den v roce venku sněží.. Ikdyž možná proto,že mám sníh ráda.. Ale já chtěla jaro:D TO je jedno..

Takže ačkoli si nemyslím,že by se semnou něco moc hnulo... NEbudu si stěžovat jak jsem nic nedokázala... Naopak se budu snažit něco dokázat...
tři dva jedna... SKOK ... a už bude jen líp a líp :)

Přeju si : abych mohla konečně naplnou psát tady a číst si vaše články....
abych byla ŠŤASTNÁ... do toho započítávám- lásku, kamarádství, rodinu, školu... náladu...


Mám vás ráda moc moc moc :o*

čtvrtéhobřeznadvatisícedevět

4. března 2009 v 20:45 | Slečna barevná
A je tu březen a s ním se blížící jaro...