Duben 2010

Každý konec je i začátkem

28. dubna 2010 v 13:21 | Slečna barevná |  Den po dni
.....ano tak to je. Něco končí, něco začíná. Ať už se jedná o přátelství nebo lásku.
Jen se nesmíme moc dlouho dívat za zavřenými dveřmi, když se nám za zády otvírají nové.
Je třeba otočit list a začít psát novou stránku.
Čověk zkrátka sám musí přijít na to, že život není procházka růžovou zahradou. (pokud nenosíme růžové brýle pevně přichyceny na nose)... Je to krutý boj... Hra bez pravidel... Musíme si prožít radost, bolest, smutek, štěstí i zklamání, abychom pochopili vnitří hloubku života... Během tohoto poznávání se měníme a rozhodně nám to pomáhá... Když si z každého zážitku ať už je pozitivní či nikoli něco vememe a zvládneme se nad tím povznést jsme opět ti silnější co to všechno zvládají.
Snad každý z nás v něco věří. Říkáme tomu osud, náhody nebo třeba Bůh... V podstatě nám tato víra dodává naději, že jednou bude líp. Budeme se mít skvěle a budeme opravdu šťastni.

SHIT HAPPENS

8. dubna 2010 v 20:38 | Slečna barevná |  Den po dni
Zdravíčko... Na rovinu přiznávám, že to tady zanedbávám a to opravdu moc. Když vám řeknu proč bude to hned jasnější... Takže... Blbé období hodně moc špatné...
- škola
-kamarádi
-vztahy

nevím kde začít ani jak.. Štve mě ten podzimní design je to tady celé divné... Polepším se slibuju.

všechno vyjádřím nejlíp tímto.. :

"Ve skutečnosti se schováváme, protože chceme, aby nás někdo našel. Utíkáme pryč, protože chceme, aby nás někdo vzal za ruku a přivedl zpět. A necháváme si lámat srdce, abychom viděli, jestli se najde někdo, kdo střepy z našeho srdce vezme a slepí je zpět........." V.T.