Říjen 2010

Jak dlouho ještě....MILÁČKU?!

26. října 2010 v 20:23 | Slečna barevná |  Den po dni
Ano správně, tenhle článek je pro tebe. Jako kulisu nešlo dát jinou než "naši"  už tááák ohranou písničku, kterou když slyším hrnou se mi slzy do očí a vybaví se mi tolik vzpomínek..... Já ji vlastně už ani nemám ráda, ale je tolik spojená s tvou osobou...

Chcete takhle dopadnout i vy?

21. října 2010 v 17:00 | Slečna barevná
Naše škola se zapojila do projektu studenti čtou a píší noviny v MF DNES.... Tentokrát bylo téma alkohol.... Alkohol je všude kolem nás měla jsem spoustu nápadů a myšlenek... Vzniklo z toho tohle... Co na to říkáte?:)

Optimismus je způsoben nedostatkem informací...

17. října 2010 v 18:11 | Slečna barevná
Už jste o někoho někdy měli takový strach, že vám bylo špatně s ním... Báli jste se tolik, že jste nemohli spát a celou noc jste co chvilku kontrolovali mobil, jestli náhodou nepřišla sms?

Kecy v kleci

14. října 2010 v 10:59 | Slečna barevná |  Den po dni
Tak jsem se rozhodla využít týdne kdy jsem doma, nemocná, k tomu, abych se vrátila na blog. A ani nevíte jak mi tohle chybělo. Málem bych zapoměla na náš kouzelný blogový svět a taky jaké  to  je číst si články o životech ostatních. Vypadnout mimo realitu a mít možnost napsat vše co mám na srdci. Smutným zjištěním však je, že spousta z mých oblíbených stránek neexistuje, nebo je nečinných.... Nojo většinu psaní po čase omrzelo . Je obdivuhodné že bloguji už 5tým rokem. Tohle je můj druhý blog a stěhovat se nehodlám. Je tady kus mého já.

...Najít správnou cestu a dobrou motivaci...

11. října 2010 v 7:57 | Slečna barevná
Opět se hlásím po tak dlouhé době, až se stydím... Nevidím to na nejoptomističtější článek avšak s pesimismem pryč tohle = realita.